שינויים בריביות בעקבות הקורונה – אל תישארו אדישים – בואו לבדוק עם יועץ משכנתאות מומחה

בשנת 2018 בנק ישראל העלה את הריבית מ0.1 ל0.25% ולאורך השנים האחרונות גם היו דיבורים וכוונות לעלייה נוספת בריבית.
כעת עם המפלה שהביאה עמה מגפת הקורונה בנק ישראל הודיע בחזרה על ירידה של ריבית בנק ישראל שלו חזרה ל0.1%, כלומר ירידה של 0.15% ביחס לריבית הקודמת.
באותה מידה גם ריבית הפריים ירדה ב0.15%.
בשל עובדה זו מסלולי משכנתא אטרקטיביים יותר מוצעים כיום ללקוחות דרך הבנקים ואנשים רבים "קופצים על המציעה" מה שנקרא ובודקים לגבי מחזור משכנתא קיימת שלהם או נטילת משכנתא חדשה לצורך רכישת דירה להשקעה.

אל תישארו אדישים – פעלו כעת כל עוד יש הזדמנות:

אחת הבעיות הגדולות ביותר בחיינו היא שאנו נשארים אדישים כאשר אנו מזהים הזדמנות.
משבר הקורונה פוגע בהרבה מאוד תחומים במשק אין ספק בכך וגם משפחות רבות ואנשים רבים נפגעו כתוצאה מהמשבר הנוכחי, אולם מי שרואה את המשבר כהזדמנות יכול להוציא מכך פירות כאלה שיוכלו גם לעזור לו בעתיד.
כעת בתקופת הקורונה, מלבד הורדת הריביות של בנק ישראל, גם הבנקים מנסים למשוך אליהם יותר לקוחות על ידי הצעת מסלולי משכנתא אטרקטיביים וניצול המשבר ובעקבות כך אנשים רבים אכן נמשכים להצעות הללו.
כמובן שאתם לא רוצים לקחת משכנתא או למחזר אחת קיימת לפני שעשיתם את כל החישובים הנכונים ובדקתם היטב שזה אכן משתלם לכם.

כיצד יועץ משכנתאות יכול לעזור לכם?

יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה יוכל לסייע לכם בהכנת החישובים הללו ובביצוע בדיקות חשובות לגבי מסלולי משכנתא אטרקטיביים שבאמת יכולים לעזור לכם.
כך למשל: במידה וכבר שילמתם את רוב הריבית על המשכנתא הקיימת שלכם, זה לא יהיה חכם לקחת משכנתא חדשה או למחזר את הקיימת גם אם על הנייר תנאי הריבית טובים יותר, כי אז הריבית המשולמת בעיקרה בתחילת תקופת ההחזר תחזור חלילה ושוב תוציאו כסף רב בכל חודש לריביות עבור הבנק ולא להחזרי הקרן של המשכנתא.
בנוסף, יועץ משכנתאות מנוסה יהיה בעל קשרים ושליטה במסלולי המשכנתא השונים המוצעים על ידי הבנקים וכן יהיה ער לעדכונים שוטפים בשוק המשכנתאות ויוכל להציע ולהכווין אתכם אל הבנק המציע את התנאים הנוחים ביותר עבורכם.

לפרטים נוספים אודות שינויים בריביות בעקבות הקורונה וכיצד תוכלו לנצל זאת לטובתכם, צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ואחד מיועצי המשכנתאות המוסמכים והמקצועיים שלנו ישמחו לסייע לכם.

לתיאום עם יועץ משכנתאות >>