עכשיו יותר מכל זמן אחר – חובה לבדוק את ביטוח הבריאות שלכם

בעקבות משבר הקורונה דברים רבים השתנו בכל המשק הישראלי.
המגיפה העולמית שפגעה אנושות גם באזרחים הישראלים גרמה לשינויים בתחומים שונים ומשמעותיים:
בתחומי המשכנתאות והפיננסיים, בבתי העסק ומקומות התעסוקה עבור האזרחים, בתחום הביטוחים ובתחומים רבים אחרים. עכשיו יותר מכל זמן אחר – חשוב שתבדקו את ביטוח הבריאות שלכם ומה הוא כולל.
בעוד רבים נמצאים כעת בביתם בשל היציאה לחל"ת ומתפנה להם זמן לטפל בדברים נוספים, זהו זמן טוב לבצע בדיקות מקיפות לביטוחים שלנו, לרבות ביטוח הבריאות שלנו, לבצע השוואת מחירים ולברר מה הוא כולל.

מה אנשים גילו בנוגע לביטוחי הבריאות שלהם?

אומנם אחוז התחלואה בישראל הקשור לנגיף הקורונה הוא מהנמוכים בעולם והמדינה השתלטה יפה מאוד על התפשטות הנגיף אולם מצב זה גרם להרבה אנשים להביט אל תוך מפרט הביטוח שהם משלמים עליו וגילו מספר דברים.
ראשית אין להם כיסוי ביטוחי בכל הקשור לטיפול בנגיף הקורונה.
לשמחת האנשים משרד הבריאות מציע תנאים בנוגע לטיפול בנגיף זה ולכן לפחות מהבחינה הזו אנשים נרגעו במקצת אולם אז החלו לשים לב גם לדברים נוספים.
כך למשל לתשלומי ביטוח גבוהים ביחס למה שהם שומעים עליהם מחברים וכמה שהם משלמים וכן גם מצאו שהם משלמים עבור ביטוח כפול.

בדקו היטב את ביטוח הבריאות שלכם ומה הוא כולל:

מעט מאוד הם האנשים שבאמת בודקים את המפרט של מה שהם משלמים עליו בביטוחים שלהם ובביטוח הבריאות שלהם בפרט.
חשוב להבין שבמסגרת החברות בקופת החולים אלה, בשיתוף משרד הבריאות, מציעות לכם סל בריאות בסיסי הכולל מגוון שירותים וכדורים בעלות מופחתת.
לצד סל בריאותי בסיסי זה אנשים יכולים לשלם עבור שירותי בריאותי נוספים (תשלום אקסטרה לקופות החולים עבור כיסויים ושירותים נוספים) ויכולים גם לשלם על כיסוי בריאותי באמצעות ביטוח בריאות דרך חברת ביטוח פרטית.
מה כולל ביטוח הבריאות שלנו?
זה מה שאתם רוצים לבדוק ולהשוות את זה מול סל הבריאות הקיים שלכם בקופת החולים כדי לוודא שאתם לא משלמים כפול על אותם שירותים.
כמו כן אתם רוצים לבדוק את סוג הביטוח שלכם (פיצוי או שיפוי) ולבדוק כפל ביטוחי עם ביטוחי בריאות שעשיתם ב2 או יותר מסגרות שונות.
ייתכן ותגלו שאתם משלמים לשני מקומות שונים יותר עבור אותו ביטוח.

לפרטים נוספים ובדיקת הביטוחים שלכם תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ואנו בחברת AMG נשמח לסייע לכם ולהראות לכם כיצד תוכלו לחסוך משמעותית בעלות ביטוח הבריאות שלכם מבלי לפגוע בזכויות שלכם.

לבדיקת ביטוח בריאות >>