לשים את האצבע איפה שכואב, ולנווט את התקציב המשפחתי לדברים החשובים באמת – ביטוחי בריאות

לכל משפחה יש הוצאות רבות בניהול כלכלת הבית וניהול אורח חיים בסטנדרט מסוים עבור כל בני הבית.
בדרך כלל כאשר הילדים קטנים העול הכלכלי נופל על ההורים בלבד ולעתים רבות ההוצאות עולות על ההכנסות.
כדי להימנע ממצב של גירעון חודשי ונזק כלכלי מתמשך חשוב לצמצם היכן שצריך, לחסוך בעלויות איפה שאפשר ועם זאת לפגוע באיכות החיים כמה שפחות.
ביטוחי בריאות למשל יהיה משהו שאתם לא רוצים לוותר עליו אולם כן תוכלו לחסוך בו הרבה מאוד כסף מדי חודש.

הכיסוי הביטוחי הבסיסי שאנו מקבלים מקופות החולים:

לכל אזרח בישראל יש כיסוי ביטוחי בסיסי שהוא מקבל מעצם החברות בקופת החולים.
סל שירותים זה כולל מספר דברים בסיסיים כמו השתתפות בתרופות, זכאות לקביעת תור לרופא משפחה ועוד.
המימון שלו מורכב מתקציב המדינה ומיסים המשולמים על ידי האזרחים לביטוח לאומי.
לצד הכיסוי הביטוחי הבסיסי יש שירותי בריאות נוספים (או בקיצור שב"ן) ואלו מכוסים על ידי ביטוחים נוספים שזכאי כל אזרח לשלם עליהם אקסטרה לקופת החולים או לחברת ביטוח חיצונית ולהגדיל את היקף השירותים והטיפולים הפוטנציאליים שיוכל לקבל במקרים מסוימים.

כיסוי ביטוחי נוסף שחשוב לדאוג לו:

זה בהחלט לא נעים לחשוב על תאונה בחופשה חס וחלילה, על ניתוח שצריך לעבור, מחלה קשה, טיפולי שיניים או תרופות יקרות שצריך לרכוש כדי לשמור על הבריאות שלנו.
כל אלה לא ניתנים לנו במסגרת הכיסוי הביטוחי הבסיסי ולכן חשוב לכלול ביטוח בריאות מקיף יותר לכל אחד מבני המשפחה מילדים ועד מבוגרים.
ההוצאות יהיו בהתאם למצבו הבריאותי של כל בן משפחה ולהיקף הביטוחי הנדרש אולם תוכלו ליהנות ממחירים ושירותים שונים בין חברת ביטוח אחת לאחרת ומה שהיא מציעה ללקוחותיה.

איך נוכל לחסוך בעלויות של ביטוחי הבריאות המשפחתיים שלנו?

אנו מבינים שלהוציא כמה מאות שקלים בחודש היא תוספת לא פשוטה להוצאה החודשית אולם יש הבדל בין 200-300 שקלים ל600-700 שקלים בחודש.
כדי לחסוך בהוצאות החודשיות שלכם בסעיף הביטוחים מבלי לוותר על ביטוחי הבריאות של בני המשפחה כדאי להכיר ברפורמות החדשות של משרד האוצר המבקשות להפחית את מחירי הביטוח.
כמו כן השוואת מחירים וקבלת הצעת מחיר מפתיעה מAMG יכולה לחסוך לכם כסף רב מדי חודש מבלי לוותר על כיסוי ביטוחי נרחב למגוון רחב של טיפולים, תרופות ושירותים רפואיים שפשוט אסור לוותר עליהם.
מדוע חברות הביטוח לא מספרות לכן על זה? כיוון שמדובר בגוף כלכלי הפועל לטובת הרווח שלו עצמו והוא מורכב מהכספים שאתם ואזרחים אחרים משלמים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת פרטים נוספים.

למידע נוסף על ביטוח בריאות >>