לקוחות ממליצים

עם וותק של 15 שנות פעילות

AMG חסכה ללקוחותיה מעל

1.4 מיליארד ₪

הצטרף גם אתה לאלפי לקוחות מרוצים

צור קשר עכשיו לבדיקת התיק הביטוחי שלך ולהוזלת תשלומי המשכנתא ללא עלות וללא התחייבות

0
לייקים
0
עוקבים

הלקוחות המרוצים שלנו

ברצוני להודות לך באופן אישי, בשמי ובשם יפעת אשתי, על הייעוץ והעזרה בקבלת המשכנתא. אם בתחילת הדרך היו לנו ספקות האם לקחת לבד משכנתא כמרבית האנשים וכפי שגם עשינו בדירה הקודמת, ספקות אלו חלפו כאשר זכינו ליחס האישי ממך ומכל צוות AMG
יניב גדעוני
פגשתי אדם אכפתי עם מוטיבציה גבוהה ומסירות לעבודה ובעלת יכולת אלתור בשטח לפתרון בעיות בשטח (מול מנהל מקרקעי ישראל) ''בולדוזרית'' בנוסף אילנה אישה בעלת אינטרקציה נעימה בעבודה מולה יישר כוחה !!
סמדר ונדב
רציתי להגיד שמעבר לשביעות הרצון מהשירות המקצועי הצוות שלכם הוא מדהים ברמה האישית. לדעתי – זה המפתח להצלחה! תודה רבה ונמליץ כמובן בחום! עכשיו רק נשאר לקוות ש..הדולר ירד, המדד לא יעלה, הריבית לא תעלה ו…נזכה בלוטו
חדוות ויונתן
לאורך כל הדרך הרגשתי שזו חברה של מקצוענים שנתנו לי שירות ברמה הכי גבוהה שאפשר. הנציגים הנ"ל ענו לי לאורך כל הדרך על כל שאלה גם במהלך התהליך וגם לאחר שלב החתימות. אין לי ספק שאמליץ בחום לכל חבריי שרכשו או ירכשו דירה. אמליץ הן ללקיחת משכנתא והן למיחזור שהרי ייעוץ שכזה ללא ספק חוסך המון המון כסף.
נטלי
רציתי להודות לך בשמי ובשם קלי על הטיפול שלך מ-א' עד ת'. קיבלנו את השק כצפוי בסכום שציינת פחות או יותר ועל כך אנו מודים לך על העבודה הטובה שעשית. תמיד עזרת כשפנינו אליך, ודייקת בכל. שרות ראוי להערכה...כל הכבוד!
צור למברט
מבקש להביע את הערכתי העמוקה לעבודה הפנטסטית אותה ביצעתם. הגעתי אליכם מלא ספקות לגבי היכולת שלכם לשפר את ההצעות הקיימות אך הופתעתי לטובה. בניית התמהיל המתאים ואף יותר מזה - המלחמה מול הבנקים לטובת הלקוח שלכם אשר הביאה אותנו בשלב הפוטופיניש להצעה הטובה ביותר ועוד בבנק בו אני מנהל את חשבוני אשר לולא התחרות הקשה מול הבנק המתחרה לא היה מתפשר בצורה כל כך חזקה - כל זה בוצע על ידכם תוך דאגה מירבית ללקוח. כמובן יש להזכיר גם את האחריות לטיפול מול הבנק עם כל המסמכים שלקחתם על עצמכם.
חיים
בשעה טובה קיבלנו היום את המפתחות לבית זאת לאחר סיום תהליך קבלת המשכנתא . ברצוני להודות לכם על הליווי המסור והסבלני. אשמח להמליץ ולהעזר בכם גם בהמשך הדרך.
ערן מזרחי

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם