הבנקים רגישים ללקוחות אבל עדיין יש להם אינטרס כלכלי. – גם אתם תהיו רגישים ליכולות שלכם להחזר החודשי במשכנתא – בואו למחזר ולחסוך עד עשרות אלפי שקלים.

כאשר אתם באים לקחת משכנתא בבנק או למחזר משכנתא קיימת הבנק יפנה אתכם ליועץ המשכנתאות – של הבנק…
כלומר שמדובר בעובד של הבנק שכל תפקידו הוא כביכול לייעץ לכם מה הכי טוב עבורכם.
יחד עם זאת –  הוא עדיין עובד של הבנק ולבסוף הוא צריך גם לשרת את האינטרסים של הבנק.
האם העסקה הגדולה ביותר בחייהם של רוכשי הדירות היא אובייקטיבית מצד אותו עובד בנק?

מכאן שכאשר אתם באים לקחת משכנתא כדי לרכוש את הדירה הראשונה שלכם למגורים או הדירה השנייה שלכם לצורך השקעה – אל תתנו לתשוקה ולהתלהבות שממלאת אתכם לעוור אתכם.
היו נחושים לעמוד על שלכם, לבדוק אופציות נוספות ולהתייעץ עם איש מקצוע מנוסה שמכיר היטב את התחום ובקיא בדינמיקה שבו כדי לזכות בתנאים הטובים ביותר עבורכם.

מחזור או החלפת משכנתא במשכנתא אחרת כדי לעמוד בהוצאות החודשיות:

מחזור משכנתא היא פעולה של נטילת משכנתא חדשה, באותו גובה של יתרת המשכנתא הקודמת, רק בפריסת המשכנתא מחדש.
לעתים רבות מבצעים פעולה זו כדי לקחת את היתרה הנוכחית של הלוואה מסוימת (משכנתא היא הלוואה לכל דבר) ובאמצעות מחזור המשכנתא מקטינים את ההוצאה החודשית כיוון שפורסים את המשכנתא מחדש לטווח ארוך יותר.
יש לכך יתרונות וחסרונות כמובן אולם אם אתם לא עומדים בהוצאות החודשיות כיוון שההכנסות שלכם קטנו או ההוצאות גדלו – זו פעולה טובה שכדאי לבצע.
על הדרך כדאי לבדוק גם את האפשרות למסלול משכנתא אטרקטיבי יותר.
החלפת משכנתא במשכנתא אחרת הכוונה היא לבדיקת אופציות למשכנתא מבנק אחר המציע תנאים אטרקטיביים יותר ואולי אפילו השלמה לסכום גבוה יותר אותו אתם צריכים לצורך השקעה מסוימת או כל סיבה אחרת.

עומדים לקחת משכנתא? היעזרו ביועץ משכנתא כדי לחסוך לפחות עשרות אלפי שקלים בחודש.

בין אם אתם עומדים לקחת משכנתא לדירה חדשה, לדירה להשקעה או למחזר משכנתא קיימת – כדאי להיוועץ עם יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי שיכול לעזור לבצע את החישובים הנכונים ולבדוק את תנאי המשכנתא השונים המוצעים לכם בבנקים וזאת על מנת לסייע לכם בבחירת המסלול הנכון והמשתלם ביותר עבורכם.
צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים וקבלת עזרה.

לתיאום שיחה עם יועץ משכנתאות >>