דווקא ב2020 שוק הנדל"ן צמח – זה הזמן לקחת משכנתא לבית שני

השקעות בנדל"ן היו מאז ומתמיד אחת הדרכים הטובות ביותר לייצר הכנסה פסיבית, לתת לכסף לעבוד בשבילכם ולצמוח פיננסית בצורה נכונה.
אנשים שהשקיעו בנדל"ן לאורך חייהם נהנו מחיים של מינוף פיננסי והתנהלות נכונה.
סביר להניח שאנשים אלה לעולם לא יסבלו מבעיות כלכליות כיוון שהם נותנים לכסף שלהם לעבוד בשבילם, לייצר עבורכם עוד כסף ועוד נכסים וכך הם לא צריכים להשקיע את כל חייהם לעבוד בשביל להרוויח כסף להתקיים אתו.
בשנת 2020, דווקא על רקע משבר הקורונה בישראל ובעולם, הזדמנויות חדשות רבות נוצרו וזה הזמן להשקיע!

יועץ משכנתא

מה קרה פה בתקופת הקורונה?

אנשים רבים נפגעו כלכלית ואיבדו את עבודתם זה נכון.
אולם גם המשק נפגע וכך גם גופים פיננסיים רבים, כולל הבנקים.
הערך של הנכסים בשנת 2020 צמח בשל העובדה שהביקוש לדירות ולנכסים בתקופה זו דווקא עולים.
מדוע אתם שואלים? כי לאחר כל משבר כלכלי יש צמיחה מחודשת ועם הצמיחה המחודשת יש עליה בערכי נכסי הנדל"ן השונים.
כמו כן בתקופת משבר הקורונה הבנקים החלו להציע משכנתאות בריביות אטרקטיביות יותר לאנשים ויזמים רבים כולל משפחות שהיה להם קצת כסף בצד, ניצלו זאת כדי לקחת משכנתא לבית שני או שלישי ולייצר לעצמכם הכנסה פסיבית מנכס נוסף.
בשל הריביות הנמוכות יותר של הבנק והתנאים האטרקטיביים, יוכלו בעלי הנכסים להרוויח אפילו מהתשואה הנמוכה של הנכסים בישראל (ביחס למקומות רבים אחרים בעולם) ועל הדרך ליהנות גם מעליה בערך הנכס.
זמן מושלם להשקיע כבר אמרנו?

אז מה צריך לעשות כדי לקבל משכנתא לבית שני?

ראשית יש להכין מספיק הון אישי.
משכנתא לבית שני בדרך כלל מסופקת עד 50% מערך הנכס (שלא כמו הדירה הראשונה המיועדת למגורים) ויש לכם בחשבון את עלויות המיסים, עורכי הדין, שיפוץ והשבחת הנכס אם יש בכך צורך, תיקונים שונים שצריך לבצע בו ועוד.
לאחר כל חישובי העלויות והערכה הכלכלית הסופית בדיוק כמה כסף אתם צריכים לקחת וקחו 10% יותר מהסכום הנדרש לכם רק ליתר ביטחון או להפתעות בדרך.
כדאי לבצע בדיקה מול מספר בנקים ולאסוף הצעות למשכנתא, להשוות ביניהן ולבחור בהצעה המשתלמת לכם ביותר מבחינת גובה ההחזר החודשי, אורך זמן ההחזר של המשכנתא, גובה הריבית וסוגי המסלולים המרכיבים את המשכנתא שלכם.
לפרטים נוספים והתייעצות עם איש מקצוע מנוסה לפני שתיגשו אל הבנקים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

לתיאום שיחה עם יועץ משכנתאות >>