ביטוח משכנתא

כיום, כמעט כל זוג שרוכש דירה נאלץ לקחת משכנתא. משכנתא ניתנת על ידי גוף מלווה מסוים (בנק, חברת ביטוח וכו') ואילו בני הזוג צריכים כל חודש להחזיר סכום מסוים שנקבע מראש לגוף המלווה. בכדי לקחת משכנתא יש לעשות ביטוח משכנתא, כאשר הגוף המלווה מחייב את בני הזוג לעשות זאת. ביטוח משכנתא הוא הכרחי וכולל הן ביטוח חיים והן ביטוח על המבנה. ביטוח משכנתא מבטיח שקט נפשי, מכיוון שאם אחד מבני הזוג נפטר או לחילופין חולה במחלה שלא מאפשרת לו להמשיך להתפרנס, חברת הביטוח תשלם את הפיצוי לבנק עבור המשכנתא. למעשה, ביטוח חיים מבטיח שקט אם אחד מבני הזוג נפטר ואילו ביטוח מבנה נועד בכדי לשלם נזק כלשהו במבנה כמו- נזק בגג, נזק רטיבות או נזילות, נזקי טבע ועוד.

כאשר עושים ביטוח משכנתא יש לבדוק מה ההרחבות שניתן להוסיף על הבסיס של המשכנתא. קיימות כל מיני הרחבות כאשר לכל אחד מתאימה הרחבה אחרת, למשל- ביטוח שמגן על נכים, ביטוח במצב אבטלה, ביטוח במצב מחלות שונות, ביטוח לרעידות אדמה ועוד.

ביטוח משכנתא הוא חשוב מאוד ואסור לוותר עליו, גם אם נראה לכם שהוא מיותר. ביטוח משכנתא ניתן לעשות הן בבנק עצמו והן בחברות ביטוח שונות. כאשר מחפשים ביטוח משכנתא רצוי לבצע סקר שוק מקיף בכדי למצוא את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר. לעיתים, ביטוח משכנתא באמצעות הבנק עלול לעלות את מחיר הפרמייה.  אך, אין ספק כי התחרות בתחום מועילה לצרכן כי המחירים נמוכים באופן יחסי.

חשוב לציין, כי ביטוח משכנתא הוא בחשיבות עליונה. יתרה מכך, עד שנת 2000 כל מלווה משכנתא היה מחויב לבצע ביטוח משכנתא.

ניתן לבצע מחזור עבור ביטוח משכנתא אשר עשוי לחסוך לכם הרבה כסף. מומלץ בחום, לבצע ביטוח משכנתא בכדי להבטיח לכם חיים שקטים ושלווים ככל האפשר.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם