אודות קבוצת AMG

קבוצת AMG, נוסדה בשנת 2001 במטרה לספק ללקוחותיה פתרונות מתקדמים בתחום הביטוח והייעוץ הפיננסי, תחת קורת גג אחת . פעילות הקבוצה מושתתת על המיומנות המקצועית של צוות עובדי החברה המונה עשרות עובדים ביניהם יועצי משכנתא, מנהלי תיקים, משפטנים, כלכלנים, סוכני ביטוח בריאות וחיים ועוד. קבוצת AMG עושה שימוש בכלים המתקדמים ביותר, על מנת להשיג את הפתרון הפיננסי הטוב ביותר עבורך ועבור משפחתך ולהבטיח לך שקט נפשי וביטחון בהחלטותיך הכלכליות.

AMG מודלים כלכליים נוסדה בשנת 2001 במטרה לספק ללקוחותיה שירות מקצועי בתחומים השונים של ענף הביטוח לרבות ביטוחי משכנתאות, ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות וסיעוד, ביטוחי תכולה ועוד. החברה פועלת בשיתוף חברות הביטוח, המובילות בשוק, במטרה לתת פתרונות ביטוחים ייחודים, המעניקים כיסוי ביטוחי רחב המותאם לצרכיך האישיים.

AMG מודלים כלכליים, מעניקה לך ולמשפחתך את השקט הנפשי והביטחון שאתם מכוסים בכיסוי הביטוחי הטוב ביותר עבורכם.

AMG משכנתאות נוסדה בשנת 2004 במטרה לספק ללקוחותיה ייעוץ וליווי בתחום המשכנתאות. לחברה ותק וניסיון רחב בליווי של אלפי לקוחות מרגע הקמתה. צוות החברה מורכב כולו מיועצים בעלי תואר ראשון בכלכלה ו/או מימון, אשר עברו את מסלול ההכשרה המורכב והארוך של החברה במטרה להתמקצע ולהתמחות בתחום המשכנתאות.

הצוות מלווה אותך בכל שלבי נטילת המשכנתא וזאת על פי המודל האמריקאי “BROKER MORTGAGE” המחויב ללקוח בלבד ומאפשר להתמודד בצורה המיטבית אל מול המערכת הבנקאית וגופי המימון השונים. הצוות בונה עבורך את תמהיל המשכנתא המיטבי, בהתאם לפרופיל האישי והפיננסי שלך ודואג להשיג עבורך את התנאים הטובים ביותר מול כל גורמי המימון ובכללם הבנקים וחברות הביטוח. בנוסף, החברה חוסכת ללקוחותיה זמן יקר ומשאבים ומבצעת עבורך את כל הצדדים הטכניים הכרוכים בקבלת ההלוואה והשגת כל המסמכים והאישורים הנדרשים מהבנקים, ממשרדי הטאבו, רואה החשבון וכל גורם רלוונטי אחר.

AMG משכנתאות תשיג עבורך את המשכנתא המתאימה והנכונה ביותר עבורך, בקלות ועם חסכון מקסימלי בגובה החזר המשכנתא.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם