שירותי החברה

קבוצת AMG  מספקת מגוון פתרונות מתקדמים וחדשניים בעולמות הביטוח, הייעוץ הפיננסי והמשכנתאות.

משכנתאות

רכישת דירה הנה העסקה הכלכלית הגדולה והחשובה שרובנו נעשה במהלך חיינו כאשר המשכנתה הינה התחייבות יקרה, ארוכת טווח ובעלת השלכות משמעותיות על מהלך חיינו הבוגרים.

 AMG משכנתאות מתחייבת להשיג את המשכנתא המתאימה והנכונה ביותר עבורך, בקלות ועם  חסכון מקסימלי בגובה החזר המשכנתא. ייעוץ טרום משכנתא בחברת AMG  עשוי לחסוך לך בממוצע סכום של כ- 70,000 ₪.

ביטוחים

AMG סוכנות לביטוח, עם וותק וניסיון עשיר של למעלה מ-15 שנה פועלת בשיתוף עם חברות הביטוח המובילות בשוק במטרה לתת פתרונות ביטוחים ייחודים, המעניקים כיסוי ביטוחי רחב המותאם לצורכי הלקוח באופן אישי.

לקוחות החברה נהנים משירות מקצועי בתחומים השונים של ענף הביטוח לרבות ביטוחי משכנתאות, ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות וסיעוד, ביטוחי תכולה ועוד

ייעוץ

לכלכלת המשפחה ערך חשוב וגבוה מאוד בניהול המשאבים הכספיים של התא המשפחתי. ניהול המשק הביתי הינו עסק לכל דבר, ויש להתייחס אליו בהתאם.כמו בעסק, גם בניהול כספי המשפחה ישנן הכנסות והוצאות.

קבוצת AMG , בעזרת כלים ניהוליים, תנחה ותכוון אותך כיצד להגיע לאיזון כלכלי נכון, ולהתנהל טוב יותר, חכם יותר על מנת להגיע לרווחה כלכלית במהירות האפשרית.

שירותי החברה

ייעוץ משכנתא

פגישת ייעוץ משכנתא אישית עם יועץ כלכלי המתמחה במשכנתאות, כאשר במסגרתה ייבחן הפרופיל הפיננסי, הצורך הכלכלי ויכולת עמידה בתשלומי המשכנתה העתידיים שלך. בפגישת הייעוץ משכנתא, יציג בפניך היועץ מספר מסלולים אפשריים הכדאיים ביותר מבחינה כלכלית המצויים כעת במערכת הבנקאית ותואמים לך באופן אישי.
פגישת הייעוץ משכנתא הינה ללא עלות וללא התחייבות !

 

מיחזור משכנתא

בתהליך מיחזור המשכנתה הלווה לוקח הלוואה חדשה, בתנאי מימון טובים יותר מהמשכנתה המקורית, כאשר באמצעות ההלוואה החדשה מסלקים את המשכנתה הראשונית. תהליך המיחזור חוסך ללווה שנים של תשלום גבוה ומוזיל את סה"כ עלויות המשכנתה עבורו.

AMG מעמידה לרשותך מרכז מידע למיחזור משכנתא אשר מאפשר לך לבצע בדיקת כדאיות למיחזור המשכנתא על בסיס דו"ח יתרות לסילוק מהבנק, ומאפשרת לך לשוחח עם יועץ משכנתאות מקצועי ללא עלות וללא התחייבות, ובכך לקבל תמונה ראשונית של גובה החיסכון וכדאיות מיחזור המשכנתה.

משכנתא לכל מטרה

צריכים כסף עבור שיפוצים? לרכישת רכב? יש לכם אירוע משפחתי? יש לכם מינוס ואתם מתקשים לסגור את החודש?

משכנתה לכל מטרה הינה מכשיר פיננסי המאפשר להתמודד עם המחסור במשאבים כלכליים ומאפשר לקבל הלוואה בתנאים הטובים ביותר הקיימים בשוק ההלוואות הבנקאיות.
במידה וקיימת בבעלותך דירה, קיימת בפניך האפשרות לקבל הלוואה לכל מטרה בתנאי משכנתה.
משך תקופת ההלוואה הינה ארוכת טווח (עד 25 שנה) ומאפשרת לך כלווה לקבל סכום כסף גדול כנגד החזר חודשי נמוך. סכום ההלוואה ניתן כנגד שיעבוד יחסי על פי שווי של הנכס שבבעלותך.

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתה, הינו ביטוח חובה, שמטרתו לבטח את הבנק בגין ההלוואה שנתן ללקוח. ביטוח המשכנתא מורכב משני ביטוחים האחד ביטוח חיים המבטח את חיי הלווים בגובה יתרת החוב שלהם לבנק והשני ביטוח מבנה המבטח את הנכס המשועבד לבנק.

AMG סוכנות לביטוח, באמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות, מבצעת סריקה מקיפה בין רוב החברות הביטוח במטרה לתת את ההצעה הזולה והטובה ביותר לכל לקוח ולקוח.

ביטוח בריאות

בשונה מביטוח ממלכתי, הביטוח הבריאות הפרטי מוצע ללקוח על ידי חברות הביטוח בקשת רחבה של תוכניות המכסות מגוון רחב של שירותי בריאות וכיסויי ביטוח רפואיים, כל אלו נקבעים בחוזה אישי (פוליסת ביטוח) שבין המבוטח לבין החברת ביטוח.

מחיר הפוליסה ללקוח נקבע בהתאם לחבילת הכיסויים אותה המבוטח בוחר לו ולמשפחתו, באמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות, AMG סוכנות לביטוח מבצעת סריקה מקיפה בין רוב החברות ביטוח במטרה לתת את ההצעה הזולה והטובה ביותר לכל לקוח ולקוח.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לכם לנסוע בראש שקט ולהיות בטוחים כי במקרים בלתי צפויים כמו מחלה או תאונה הנכם מכוסים כיסוי ביטוחי רפואי מלא, במקרים מסוים עלות אשפוז או ביקור רופא בבית חולים בחו"ל עלול להגיע להוצאה כספית גבוה במיוחד המסתכמת אף באלפי דולרים, באם ולא יהיה ברשותכם ביטוח נסיעות לחו"ל תאלצו לשאת בנטל הכספי הכבד ישירות.

קיים מגוון רחב של חבילות ביטוח נסיעות לחו"ל הכוללות כיסויים והרחבות שונות ישנן חברות ביטוח אשר מציעות פוליסות עם כיסויים רחבים יותר ביניהם איתור וחילוץ, כיסוי להריון ועוד..

ביטוח רכב

חברות הביטוח מציעות מגוון ביטוחי רכב, ביניהם ביטוחים המספקים שירותים נלווים 

אנו בוחנים מספר אופציות בין סוגי הביטוח אותן מציעות חברות הביטוח ומבצעים עבורך השוואה בין החבילות וביחד איתך בוחרים את הביטוח הטוב והזול ביותר עבורך.

ביטוח דירה / תכולה

ביטוח תכולה הוא ביטוח המגן בפני נזקים לרכוש הדירה הקיים בתוכה השייכים למבוטח ולבני ביתו. 

ביטוח תכולה מעניק הגנה מקיפה לבעל נכס מפני אש, התפוצצות, פריצה, שוד, גניבה, רעידת אדמה, נזקי טבע ונזקים בזדון. 

המחיר לפוליסת תכולה לדירתכם יקבע על ידי שמאי או סוקר מטעם חברת הביטוח אשר יגיע לדירתכם כדי להעריך את שווי הפרטים שברשותכם אותם תבקשו לבטח.

ביטוח חיים

ביטוח חיים מגן על משפחתך במקרי מוות, נכויות או מחלות קשות ומבטיח חוסן כלכלי לבני משפחתך בתקופה זו.

אנו ממליצים לך לבחור בתכנית ביטוח החיים המתאימה לך ביותר מבין מגוון רחב של פתרונות ביטוח החיים, תוכנית אשר תענה לצרכיך המיוחדים ותעניק לך ולמשפחתך ביטחון כלכלי בכל עת ובכל מצב.
 

הצטרף גם אתה לאלפי לקוחות מרוצים

צור קשר עכשיו לבדיקת התיק הביטוחי שלך ולהוזלת תשלומי המשכנתא ללא עלות וללא התחייבות

0
לייקים
עוקבים

הלקוחות המרוצים שלנו

ברצוני להודות לך באופן אישי, בשמי ובשם יפעת אשתי, על הייעוץ והעזרה בקבלת המשכנתא. אם בתחילת הדרך היו לנו ספקות האם לקחת לבד משכנתא כמרבית האנשים וכפי שגם עשינו בדירה הקודמת, ספקות אלו חלפו כאשר זכינו ליחס האישי ממך ומכל צוות AMG
יניב גדעוני
פגשתי אדם אכפתי עם מוטיבציה גבוהה ומסירות לעבודה ובעלת יכולת אלתור בשטח לפתרון בעיות בשטח (מול מנהל מקרקעי ישראל) ''בולדוזרית'' בנוסף אילנה אישה בעלת אינטרקציה נעימה בעבודה מולה יישר כוחה !!
סמדר ונדב
רציתי להגיד שמעבר לשביעות הרצון מהשירות המקצועי הצוות שלכם הוא מדהים ברמה האישית. לדעתי – זה המפתח להצלחה! תודה רבה ונמליץ כמובן בחום! עכשיו רק נשאר לקוות ש..הדולר ירד, המדד לא יעלה, הריבית לא תעלה ו…נזכה בלוטו
חדוות ויונתן
לאורך כל הדרך הרגשתי שזו חברה של מקצוענים שנתנו לי שירות ברמה הכי גבוהה שאפשר. הנציגים הנ"ל ענו לי לאורך כל הדרך על כל שאלה גם במהלך התהליך וגם לאחר שלב החתימות. אין לי ספק שאמליץ בחום לכל חבריי שרכשו או ירכשו דירה. אמליץ הן ללקיחת משכנתא והן למיחזור שהרי ייעוץ שכזה ללא ספק חוסך המון המון כסף.
נטלי
רציתי להודות לך בשמי ובשם קלי על הטיפול שלך מ-א' עד ת'. קיבלנו את השק כצפוי בסכום שציינת פחות או יותר ועל כך אנו מודים לך על העבודה הטובה שעשית. תמיד עזרת כשפנינו אליך, ודייקת בכל. שרות ראוי להערכה...כל הכבוד!
צור למברט
מבקש להביע את הערכתי העמוקה לעבודה הפנטסטית אותה ביצעתם. הגעתי אליכם מלא ספקות לגבי היכולת שלכם לשפר את ההצעות הקיימות אך הופתעתי לטובה. בניית התמהיל המתאים ואף יותר מזה - המלחמה מול הבנקים לטובת הלקוח שלכם אשר הביאה אותנו בשלב הפוטופיניש להצעה הטובה ביותר ועוד בבנק בו אני מנהל את חשבוני אשר לולא התחרות הקשה מול הבנק המתחרה לא היה מתפשר בצורה כל כך חזקה - כל זה בוצע על ידכם תוך דאגה מירבית ללקוח. כמובן יש להזכיר גם את האחריות לטיפול מול הבנק עם כל המסמכים שלקחתם על עצמכם.
חיים
בשעה טובה קיבלנו היום את המפתחות לבית זאת לאחר סיום תהליך קבלת המשכנתא . ברצוני להודות לכם על הליווי המסור והסבלני. אשמח להמליץ ולהעזר בכם גם בהמשך הדרך.
ערן מזרחי

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם