פשוט לשלם פחות על הביטוח

בדיקת התיק הביטוחי יכולה לחסוך מאות ואלפי שקלים

עם וותק של 18 שנות ניסיון AMG סוכנות לביטוח מספקת  ללקוחותיה שירות מקצועי בתחומים השונים של ענף הביטוח לרבות ביטוחי משכנתאות, ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות וסיעוד, ביטוחי תכולה ועוד… החברה פועלת בשיתוף חברות הביטוח, המובילות בשוק, במטרה לתת פתרונות ביטוחים ייחודים, המעניקים כיסוי ביטוחי רחב המותאם לצרכיך האישיים.

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתה, הינו ביטוח חובה, שמטרתו לבטח את הבנק בגין ההלוואה שנתן ללקוח. ביטוח המשכנתא מורכב משני ביטוחים האחד ביטוח חיים המבטח את חיי הלווים בגובה יתרת החוב שלהם לבנק והשני ביטוח מבנה המבטח את הנכס המשועבד לבנק.

AMG סוכנות לביטוח, מבצעת סריקה מקיפה בין רוב חברות הביטוח, באמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות,  במטרה לתת את ההצעה הזולה והטובה ביותר לכל לקוח ולקוח.

ביטוח בריאות

בשונה מביטוח ממלכתי, הביטוח הבריאות הפרטי מוצע ללקוח על ידי חברות הביטוח בקשת רחבה של תוכניות המכסות מגוון רחב של שירותי בריאות וכיסויי ביטוח רפואיים, כל אלו נקבעים בחוזה אישי (פוליסת ביטוח) שבין המבוטח לבין החברת ביטוח.

מחיר הפוליסה ללקוח נקבע בהתאם לחבילת הכיסויים אותה המבוטח בוחר לו ולמשפחתו, AMG סוכנות לביטוח, מבצעת סריקה מקיפה בין רוב חברות הביטוח, באמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות  במטרה לתת את ההצעה הזולה והטובה ביותר לכל לקוח ולקוח.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לכם לנסוע בראש שקט ולהיות בטוחים כי במקרים בלתי צפויים כמו מחלה או תאונה הנכם מכוסים כיסוי ביטוחי רפואי מלא, במקרים מסוים עלות אשפוז או ביקור רופא בבית חולים בחו"ל עלול להגיע להוצאה כספית גבוה במיוחד המסתכמת אף באלפי דולרים, באם ולא יהיה ברשותכם ביטוח נסיעות לחו"ל תאלצו לשאת בנטל הכספי הכבד ישירות.

קיים מגוון רחב של חבילות ביטוח נסיעות לחו"ל הכוללות כיסויים והרחבות שונות ישנן חברות ביטוח אשר מציעות פוליסות עם כיסויים רחבים יותר ביניהם איתור וחילוץ, כיסוי להריון ועוד..

ביטוח חיים

ביטוח חיים מגן על משפחתך במקרי מוות, נכויות או מחלות קשות ומבטיח חוסן כלכלי לבני משפחתך בתקופה זו.

אנו ממליצים לך לבחור בתכנית ביטוח החיים המתאימה לך ביותר מבין מגוון רחב של פתרונות ביטוח החיים, תוכנית אשר תענה לצרכיך המיוחדים ותעניק לך ולמשפחתך ביטחון כלכלי בכל עת ובכל מצב.

תכולה / דירה

ביטוח תכולה הוא ביטוח המגן בפני נזקים לרכוש הדירה הקיים בתוכה השייכים למבוטח ולבני ביתו. 

ביטוח תכולה מעניק הגנה מקיפה לבעל נכס מפני אש, התפוצצות, פריצה, שוד, גניבה, רעידת אדמה, נזקי טבע ונזקים בזדון. 

המחיר לפוליסת תכולה לדירתכם נקבע על פי תעריף של סוג הנכס ושווי התכולה על ידי שמאי והפרמיה הסופית משתנה בהתאם לבדיקת השמאי.

ביטוח רכב

חברות הביטוח מציעות מגוון ביטוחי רכב, ביניהם ביטוחים המספקים שירותים נלווים 

אנו בוחנים מספר אופציות בין סוגי הביטוח אותן מציעות חברות הביטוח ומבצעים עבורך השוואה בין החבילות וביחד איתך בוחרים את הביטוח הטוב והזול ביותר עבורך.

יש לך שאלה ?

לשיחת ראשונית עם נציג

אנו נדאג להעניק לך ולמשפחתך את השקט הנפשי והביטחון שאתם מכוסים בכיסוי הביטוחי הטוב ביותר עבורכם.

התקשר לנציג החברה ותתחיל לחסוך 03-5643100

הבדיקה ללא עלות וללא התחייבות

דברים שכדאי לדעת

הר הביטוח

הר הביטוח, אתר אינטנרט של משרד האוצר המאפשר לכם לאתר באמצעות מנוע חיפוש לאתר את כלל הביטוחים המופיעים על שמכם מכלל חברות הביטוח. עם הזנת פרטים אישיים למערכת תוכלו לקבל את רשימת הפוליסות הקיימות על שמכם ובדרך זו תוכלו לבצע סדר בתיק הביטוחי שלכם.

חברות הביטוח שאנחנו עובדים איתם

לוגו של הפניקס
לוגו של כלל חברה לביטוח
לוגו של מגדל
לוגו של מנורה מבטחים
לוגו של ביטוח הראל
לוגו חברת איילון
לוגו של שומרה
לוגו של שלמה

הידעת ?!

מומלץ לבצע את הבדיקה עם סוכן ביטוח מקצועי אשר יבצע עבורכם גם סקר שוק והשוואה בין הפוליסות הקיימות שלכם לבין אלו החדשות המוצעות קיום בחברות הביטוח.

לשיחת טלפון עם נציג החברה התקשר עכשיו 03-5643100

למה כדאי לבצע בדיקת ביטוח?

  1. הוזלת מחיר סה"כ הביטוחים יכולה להיות משמעותית ולהגיע לסכום של עשרות ואלפי שקלים.
  2. הסרת כפל ביטוחי במידה וקיים.
  3. בדיקת הכיסוי המשפחתי בביטוחים הקיימים כך שנוודא כי כלל בני הבית מבוטחים בביטוחים הנכונים והמותאמים לכל אחד ואחת מהם בכיסוי המקסימלי ובמחיר האטרקטיבי הקיים כיום בשוק.
  4. ריכוז כלל הביטוחים המשוייכים לך ולכל בני ביתך בדוח מסכם אחד בצורה מפורטת וברורה.

מגיע לך הטבות בביטוח המשכנתא

בשונה מפוליסת הביטוח בבנק אשר הינה בסיסית ומכסה את דרישות הבנק בלבד, חברות הביטוח כאמור מתחרות על הצרכן ומספקות סלי הטבות שונים ללא תוספת תשלום, ביניהם: ביטוח צד ג, ביטוח לשבר תאונתי לכלים סניטאריים וביטוח חיים כפול.

עלויות לביטוח המשכנתא ?

לווים רבים אינם מייחסים חשיבות לעלות הביטוח ורוכשים אותו ללא סקר שוק מקיף. אולם טעות בידם. עלות הביטוח נעה החל מ- 5% ועד ל 10% מעלות ההחזר החודשי של המשכנתא ולעיתים אף יותר במידה ומדובר בלווים מעל גיל 40 או לחלופין עם בעיות בריאותיות המייקרות את הפוליסה באופן משמעותי.

לפרטים נוספים בנושא משכנתא

על כן אין להקל ראש בעניין ברכישת הביטוח שעלותו יכולה להגיע גם ל- 1000 ₪ בחודש

עומדים לרכוש דירה ?

ייעוץ טרום משכנתא בחברת AMG עשוי לחסוך לך בממוצע סכום של כ- 70,000 ₪.
פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות התקשר עכשיו 03-5643100

טיפ

כדי שלא להשקיע זמן יקר בחיפושי דירה, או להתחייב לקבלן או למוכר דירה, ולגלות באיחור שאין באפשרותך לעמוד בהחזרי המשכנתא, כדאי ומומלץ בטרם הרכישה להתקשר ולהעזר ביועץ המשכנתאות על מנת לבדוק מהן יכולות המימון שלך, ביחד תוכלו לקבוע מהו הסכום המקסימלי שבו תוכל לעמוד בהחזר החודשי ובהתאם לכך תוכל לחפש את הנכס בתקציב הנכון עבורך. 

מה זה ביטוח משכנתא ?

הידעת

מרכיב הביטוח הינו  חלק ממכלול העלויות הישירות והעקיפות להן אנו נדרשים בבואנו לרכוש דירה בעזרת הלוואת משכנתה, כאשר בנק המשכנתאות בטרם העברת ההלוואה, דורש מכל לווה הרשום במסמכי ההלוואה לרכוש ביטוח לחייו ולמבנה הנרכש.

ביטוח החיים, כשמו כן הוא: ביטוח למקרה מוות. הלקוח, בחתימתו על מסמכי המשכנתא,  מתחייב כי ישלם את תשלומי המשכנתא כסדרם לתקופה ארוכת טווח  בדרך כלל 20 שנה. במידה ולא ישלם תשלומים אלו יפונה מביתו. אך מה קורה במידה והלווה נפטר? במקרה זה ביטוח המשכנתא ישלם את יתרת ההלוואה שטרם סולקה והשארים יוכלו להמשיך להתגורר בביתם .

ביטוח המבנה, מכסה נזקים שונים המתרחשים בנכס, כדוגמת נזקי צנרת, שריפה, התפוצצות, רעידת אדמה וכן אובדן מוחלט של הנכס, הנכס ששייך בחלקו או ברובו לבנק המשכנתאות ניתן כביטחון להחזר ההלוואה ולכן הבנק דואג לשלמות הביטחונות שלו ומחייב לעשות ביטוח משכנתא.

רוצה לשוחח עם נציג ולבדוק הוזלת ביטוח המשכנתא שלך ?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם